Пошук та підбір персоналу

Ми знаходимо цінні кадри

Рекрутингові послуги для роботодавців, пошук та підбір персоналу

Наше рекрутингове агентство спеціалізується на пошуку та підборі фахівців та управлінців середньої та вищої ланки у всіх сферах бізнесу.
Впевнені, що запропоновані нами умови підбору персоналу будуть прийнятними для вашої компанії, а наша співпраця взаємовигідною.
 
Вартість рекрутингових послуг
Вартість послуг з пошуку та підбору персоналу становить один середньомісячний заробіток фахівця, що необхідно підібрати (сумарний дохід: ставка,%, бонуси).
Остаточна вартість послуг визначається після попереднього розгляду заявки на підбір персоналу.
 
Терміни реалізації
Процес рекрутингу фахівців середньої та вищої ланки займає в середньому 2-6 тижнів з моменту підписання договору і початку роботи.
Рекрутинг фахівців початкового рівня - 2-4 тижні.
Робота над проектом починається в день надходження передоплати.
Терміни можуть коригуватися в залежності від складності посади, а також у разі зміни вимог до фахівця що необхідно підібрати.
 
Програма лояльності
Для постійних клієнтів існує система знижок (від 5% до 25%). До уваги береться частота і тривалість співпраці, а також кількість одночасно розміщених замовлень.
 
Гарантії
Ми надаємо одну безкоштовну гарантійну заміну на працевлаштованого кандидата, в тому випадку, якщо фахівець не пройшов випробувальний термін або сам покинув вашу компанію протягом 3-х місяців (фахівці середньої ланки), 6-и місяців (фахівці вищої ланки).
Консалтинговий центр Еф.Еф.Пі. гарантує відсутність звернень нашими співробітниками з пропозиціями про зміну роботи вашим співробітникам, працевлаштованим компанією Консалтинговий центр Еф.Еф.Пі., протягом усього строку найму даних співробітників. Виняток становлять випадки, коли співробітник оповіщає вас про свій намір розпочати пошуки нової роботи. При цьому рекрутер компанії Консалтинговий центр Еф.Еф.Пі. зобов'язаний особисто перевірити дану інформацію у безпосереднього керівника фахівця, що звернувся до агентства або директора (менеджера) з персоналу вашої компанії.
 
Конфіденційність

Будь-яка інформація (рівень зарплати, організаційна структура та ін.), отримана нами в ході роботи з підбору персоналу для вашої компанії, вважається конфіденційною і не підлягає розголошенню.